CO NOWEGO W NASZEJ SZKOLE:

W piątek 9 listopada na uroczystym apelu uczciliśmy całą szkołą Święto Niepodległości. Prezentacja multimedialna pomogła wszystkim przypomnieć sobie drogę Polski do odzyskania niepodległości. Następnie śpiewaliśmy wspólnie pieśni patriotyczne i żołnierskie w formie karaoke, co zawsze wśród uczniów i nauczycieli budzi duże zaangażowanie.

W czwartek 25 października tradycyjnie jesienią uczniowie naszej szkoły i wychowankowie DPS bawili się na „Jesiennej dyskotece”. Na wspólną zabawę zostali zaproszeni uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich. 
Atmosfera panująca podczas zabawy, kolorowe światła oraz jesienna dekoracja sprawiły, że wszyscy  świetnie się bawili do późnych godzin wieczornych.

                                                                                                                   Iwona Mielcarz

 

W środę 24 października uczniowie klas II i IV naszej szkoły pojechali na wycieczkę do „Juraparku” w Krasiejowie. Dzieci miały okazję zapoznać się z historią powstania naszej planety, przeniosły się w prehistoryczny świat dinozaurów i przeżyły niezapomnianą przygodę. Chcielibyśmy podziękować dyrekcji i pracownikom „Juraparku” za możliwość skorzystania z atrakcji parku.

Wychowawczynie klas

Iwona Mielcarz i Marta Kapica